Únor 2008

I support

29. února 2008 v 23:21 I support
Tady jsou blogy, které já faktiš můžu a chodím na ně , už ze zvyku every day. Těch blogíků je samo víc, ale tyhle fakt žeru nejvíc :) Tak vás nebudu napínat a dávám je sem :)
Alysska - no coment. Hold super grafika se super charmedkama:) a taky super webmisskou :)

Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho - ikdyž jsme se s webmisskou dlouho nemuseli , ted už si občas nezávazně pokecáme. Ale blog je prostě návykovej... takže ... ČASTÉ CHOZENÍ MŮŽE ZABÍJETLovelata - aneb charmed lovely. Adélka, Jituška a Terka - čupr blog se čupr holkama a čupr. designama a icq ikonkama a článkama a ....


Paige - charmed.blog - nej nej nej nej holka a nej nej nej nej nej nej blogís :)

Blend s Rose

29. února 2008 v 23:03 Graphic with Rose
Tohle je už blend , který mám v Pc už snad měsíce. Je do šeda( hlavně) a s krapánkem modré a nej nej věží ,, Ajfelofkou" v Paříži.. Je v Ps ale mě se , jak sem řekl moc nelíbí. Je až moc šedý. Příště už se buýdu snažit 1000000x víc :) Takže klikem na Celý článek se zobrazí.

Supportky :)

29. února 2008 v 22:27 Support
Tak pokud nás chcete supportovat tak tu mám 3 Supportky mé ) Danny) tvorby .. mě se sice nelíbí ani jeden - bez nápadu a fantazie. První se jmenuje : Sweet face , druhý: Mystery of passion a třetí : Scary day. A to je asi vše , takže jestli nás někdo bude chtít supportit - tak vualá - já i Alysska budeme nesmírně rádi .)
Sweet face


Mystery of Passion
Scary Day


Rose versus hygiena

28. února 2008 v 14:30 Interestings
Tak si představte, že když se natáčel Grindhouse, kde Rose hraje Go-Go-tanečnici Cherry Darling, měla insident se svým pozdějším přítelem v té době ještě jejím režisérem Robertem Rodriguezem.Když měla Rose natáčet scénu v striptýzovém baru ( hnedle na začátku) měla velkého probléma s hygienou a čistotou baru a ještě dostala strach, aby tam nechytla nějakou zákeřnou chorobu! Tak Rose striptýzovou tyč museli dokonce vydesinfikovat! A tak to Rose odtančila zdravá bez virů a bacilů :)

Starý skandál , ale přece skandál :)

28. února 2008 v 14:20 Trapasy
Takže tu mám hooodně staý trapasák... nebo spíše úlet Rose. V tu dobu chodila s Marylinem Mansonem a ,, asi´´ chtěla napodobit jeho strašnou vizáž a oblékla se podobně - a tak na sebe navlékla rybářskou sít´ a tramdadá do Hollywoodu...... nebo, co si myslíte vy?

Rose na Cannes Film Festival - Dolce and Gabbana Party

27. února 2008 v 18:27 Party
První příspěvek do galerie - Rose byla v roce 2007 na Festivalu v Cannes - přesně na akci Film Festival - Dolce and Gabbana Party. Tyhle Rosinčiný fota jsou snad mé nej, proto je sem přidávám jako první do Gallerky. Rose je tu fakt úúúža :) Tak kliknutím na můj blend z těchto fotek se přenesete do gallerky na tyhle fotky :)

Rosin autogram

27. února 2008 v 15:47 Autogram
Existuje mooc lidí, kteří podle podpisu poznají člověka... já s Rose to máme naopak jak poznám Rose chci podpis :) Rose má takovej veeelikej a elegantní podpis.... tak přidám pár fotek s autogramem :)
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Rose v časáku GIRL!

27. února 2008 v 15:40 Magazines
Rose byla v časáku GIRL! Byla na obálce a pak ji tam byla stránka věnovaná:) Tak se jikněte - stránka má podtitul : 30 pikantností o Rose.... můžete je přepočítat :) Takže pro celý článek klikněte na Celý článek.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klik na Celý článek:

O Rose..... řekla Katty

27. února 2008 v 15:28 Interestings
Tak jsem brouzdal po netu a našel jsem pidi článek, co o Rose řekla její kamarádka ze Základní školy. Moc ji asi ráda neměla... zní to trochu, jako by ji záviděla :( Mno, tak to sem dávám :)

Rose v časáku Popcorn

27. února 2008 v 15:19 Magazines
Takže tu mám scan z časáku Popron. Stala s jednou Tváří z Tv a podtitulek článek má : Okouzlující Čarodějky. Je tam psáno o Marylinu Mansonovi a o jejím image a hlavně o Charmedkách :) Takže zase klikem na Celý Článek uvidíte Scan :)

Rosino oblečení

27. února 2008 v 15:02 Rose´s things
Mám tu oblečení Rose jako Paige v Charmedkách v díle 8x17 - Generation Hex . Je to modrý klobouk a modré šaty. Její seriálová postava Paige tohle oblečení měla na svatební cestě na Boro Boro. Tak klikem na Celý článek se vám zobrazí :)

FP:Rose ,Diane Von Furstenberg

26. února 2008 v 15:41 | Alysska |  Fashion Police
Mám tu pro vás 1.FP neboli Fashion Police..Fotografie je z akce Diane Von Furtstenberg.
Já si myslím,že Rose to celkem sluší,ale ty šaty by mohli být propracovanější.Jinak se mi ale líbí.Tak a teď hodnoťte vy!:)

Galerie tohoto blogu

24. února 2008 v 21:04 Gallery of this blog
Takže kvůli přehlednosti má blogís gallerku. Je to teda HLAVNĚ kvůli přehlednosti a pak mi to příjde takový neobvyklý... takže kliknutím na blend se tam dostanete:)

Nová Spoluautorka

24. února 2008 v 20:24 About blog
Takže tu mám novou spoluautorku Alyssku z magic-charmed.blog.cz . Alysska má Rose ráda dokonce už jednou měla blog o Rose, ale pak dala přednost Charmedkám, kde je Rose velkou součástí a dokonce se Rose aktivně věnuje v dabingu! Je to hold Rosomilka a doufám, že ji tu budete mít rádi:)

Grindhouse : Planet Terror

24. února 2008 v 18:42 Movies
Manželé Dakota a William (Marley Shelton a Josh Brolin) pracují v nemocnici jako doktoři. Jejich dnešní šichta vypadáspíš na funus. Čekárnu zaplavuje dav potrhaných lidí z města. Symptomy jsou podezřele shodné: nepřítomný pohled a odpudivé hnisající rány. Mezi zraněnými je i tanečnice Cherry (Rose McGowan), která přišla o nohu při jednom z útoků. Její parťák Wray (Freddy Rodriguez) spěchá do špitálu, aby jí kryl záda.
I když bez nohy, Cherry ještě nezatančila svoje poslední číslo. Jak se vředy pokrytí spoluobčané proměňují v zuřivé agresory, Cherry a Wray vedou skupinku náhodných bojovníků do divoké noci. Budoucnost nenabízí nic než miliony nakažených a nespočet mrtvých. Jen několik (zatím) šťastných hledá poslední bezpečné útočiště na planetě Terror.
obalVíce kliknutím na Celý článek :

Biografie

24. února 2008 v 18:19 About Rose
5. září 1975 spatřila světlo světa jedna z nejtalentovanějších hereček dneška. Její rodiče byli čiperové- má totiž ještě 5 dalších sourozenců. Do svých deseti let žila s rodiči ve Florencii a anglicky neuměla ani slovo, ale pak se její matka rozhodla přestěhovat do Ameriky . Když dospěla, začala střídat různá zaměstnání, v některých dokonce musela lhát o svém věku, aby je získala. Byla například servírkou, prodavačkou a uvaděčkou. Svou hereckou kariéru začala ve filmu "Encino Man" z roku 1992. Z dalších filmů to byly například: "The Doom Genaration", "Lewis and Clark a George" , Vřískot a v roce 2000 film z wrestlingového prostředí "Ready to Rumble" s Davidem Arquettem. Rose měla zhruba tříletý vztah s rockerem Marilyn Mansonem (pozn. sakra, ta má ale divnej vkus:), se kterým se setkala v roce 1997 na premiéře filmu Gummo. Chtěli se spolu vzít, ale odlišný životní styl jim v tom bránil, takže Rose je stále svobodná a nezadaná.

Welcome to site!

24. února 2008 v 13:42 About blog
Ahoj! Vítám Vás na svém novém blogu o americké herečce Rose McGowan. Herečka je známá nejvíce za seriálu Charmed/Čarodějky nebo jako Cherry Darling z nového filmu Grindhouse. Planet Terror. Na tomto blogu se s ní skvěle seznámíte a bezpochyb si ji zamilujete jako já :) Takže přeju příjemnou blogovou zábavu :)