Grindhouse : Planet Terror

24. února 2008 v 18:42 |  Movies
Manželé Dakota a William (Marley Shelton a Josh Brolin) pracují v nemocnici jako doktoři. Jejich dnešní šichta vypadáspíš na funus. Čekárnu zaplavuje dav potrhaných lidí z města. Symptomy jsou podezřele shodné: nepřítomný pohled a odpudivé hnisající rány. Mezi zraněnými je i tanečnice Cherry (Rose McGowan), která přišla o nohu při jednom z útoků. Její parťák Wray (Freddy Rodriguez) spěchá do špitálu, aby jí kryl záda.
I když bez nohy, Cherry ještě nezatančila svoje poslední číslo. Jak se vředy pokrytí spoluobčané proměňují v zuřivé agresory, Cherry a Wray vedou skupinku náhodných bojovníků do divoké noci. Budoucnost nenabízí nic než miliony nakažených a nespočet mrtvých. Jen několik (zatím) šťastných hledá poslední bezpečné útočiště na planetě Terror.
obalVíce kliknutím na Celý článek :

Internetová recenze:
Společný projekt dvou kultovních režiséru Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueze čeřil hladinu filmového světa dlouho před svou premiérou a čeří jí i po ní. Pocta béčkovým hitům nazvaná Grindhouse byla velmi očekávána, ale i tak překvapivě dosáhla nemilých kasovních výsledků. I když ono to vlastně nebude až tak překvapivé, když v USA byla přístupnost označena písmenkem "R" a až na výjimky také ve většině ostatních zemí byl do kin vpuštěn jen ten, kdo dosáhl minimálně věku 18-ti let. A jelikož velkou část filmových tržeb přináší do kas kin mladší diváci, Grindhouse si příliš nevydělal. A tak se rozhodlo o tom, že film bude v USA uveden znovu, respektive Tarantinovo Auto zabiják a Rodriguezova Planeta Teror budou uvedeny samostatně (mimochodem, u nás bylo o "rozseknutí" Grindhouse rozhodnuto už před celosvětovou premiérou).

Moje recenze:
Já jsem Grindhouse viděl v létě O7 v Praze. Film tak krvelačně vtipnej..... mě se docela líbil.... ikdyž nebýt tam Rose, tak tam si ani nepáchnu. Ale mělo to děj a nebylo to jen bezhlavý vraždění zombíků. Ale jo... hodnotím :
Mé hodnocení: 75%
Internetové hodnocení: 68%

Obrázky naleznete v Gallerce :)

http://www.momentumpictures.co.uk/assets/posters/Planet_Terror_online_poster.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Paiginka Paiginka | Web | 24. února 2008 v 20:16 | Reagovat

Achooooooooooooooojky Danny;).....Ani nevíš,jakou radost jsi mi udělal,že jsis založil bloček o tééééé nej nej nej nej nejúžasnější herečce,co kdy žila - Rose/Paige.....Mááááš naprosto ooooooooooooookouzlující lay - na těch fotkách na logu vypadá úchvatně;-)....Mno prostě PĚTI slovy  - BEST BLOG O BEST ROSE/PAIGE:-*,.....PS: a ty jsi takY BEST:-*

2 Mary Mary | 19. září 2008 v 11:32 | Reagovat

srdce my buší horror poooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooocccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama