About blog

ODPORNÁ VĚĚĚC!!!!!

28. března 2008 v 14:25
Tak.. jen tu nechám zprávu o new blogu.. hned za hodinu je bloklá adresa!! To je hnusárna největšíí! A vytočilo mě to tak, že jsem začal pátrat.... ať se TA někdo těší...to byla od ní odporná věc! A nebylo to jen IPéčkem , ale pak jsem si dal do hromady všechny.. a blo to jasný!!! Takže - nebudu to řešit ani s tím člověkem ani s nikým - nebude z toho kauza - když ho do dnešního pátečního večera nesmaže a neuvolní tak doménu.

Že by nápad??

27. března 2008 v 16:28
Tqakl lidi.. nějak mě to tady na tomhle blogu neba...tak mě napadnul zrealizovat jeden takovej starej sen - blog o Holly - měl bych plno nápadů a Holly nikam moc nechodí , tak bych mnohem víc času na graphic....a na dabingy.. a v blízké době vzniklo plno blogů o Rose - tak já bych jim tu nezacláněl a věnoval bych se blogu just-holly. Co vy na to? Je blog o Holly dobrá volba? A jestli ano, tak prosím Honey , jestli můžu zneužít just-mánie a dát si adresu : just-holly.. tak co vy na to?

Dabovací nowinka!

23. března 2008 v 8:29 | Danny
Ahoj vážení! Tak tenkrokráte to nebude o Rose, ale o Čarodějkách. Konkrétnš o dabincích ze seriálu Čarodějky. Já i Alysska teď dabujeme: Alysska jako Rose McGowan/Paige Matthews a já ( Danny) jako Holly Maria Combs/ Piper Halliwell. Na tomto webu dabujeme spolu hlavně s Pavlínou a Péťou, kterých si já moc vážím - autorita sama :D. Web je to nádherný, ale G-Book skví prázdnotou.. tak vás můžu poprosit.. juknete se tam a něco písnete? My budeme moc šťatní , protože dabingy jsou velmi náročné jak na přípravu, tak i na nadabování samotné- tak nechcete se SEM podívat? A jako ochutnávku tu mám 3 dabingy:
DABING 5x11 - Jak je důležité míti Phoebe.
dabují: pavlina332 ( Phoebe) a Péťa (Cole)
DABING 6x21 - Čaroklání

dabují: pavlína332 ( Phoebe) a Alysska ( Paige) a mistrsparta ( chlap)

DABING 8X15- Britský nápadník

dabují: Péťa ( Greg) a Danny jako Piper
A více už tady: http://www.dabing.czweb.org a písněte pls. do G-Booku :)


Který blog??

20. března 2008 v 14:27
Ahojda! Tak řeším krizi - jak jistě víte , já mám 2 blogy ( mcgowan-rose a shannendoherty) a stále si nemůžu vybrat, v jakém pokračovat - jestli tady nebo na shannendohoherty. Oba blogy mám rád a obě herečky uplně stejně , tak je to těžká volba. Teď je Hiatus na shannendoherty, ale mrzí mě to moc a moc. Byl to jediný český blog jen o Shannen Doherty... blogů o Rose je hodně , ale přesto mě to láká. Tak potřebuju vaší radu : V jakém blogu mám pokračovat? Já jsem opravdu bezradnej a opravdu newím, kam se podít - mít 2 blogy je pořádný zápřah a zodpovědnost a na 2 blogy opravdu bez spoluautorů nemám čas. Je mi to líto... tak se musím rozhodnout.... a vy mi taky pomozte!!! Tak v jakém blogu mám nadále pokračovat?

Holla!

14. března 2008 v 11:02
Ahoj! Tak dneska udělám mega aktuálek a večer....... bude NEW DESIGN!!!! A je docela povedenej .... je hodně jarní, žluto-zeleno-řervenej. Tak se těšte.... jinak chci moc moc moc poděkat na vysokou návštěvnost, která je na krátkou dobu blogu ( ani ne měsíc) je fakt 50 lidí denně dost:) Tak já jdu doladit design:)
Click to view full size image

hOtowo:D

10. března 2008 v 16:11 | Alysska
TÁÁg jag mě Danny požádal,udělala jsem mu (nám:D)rozcestníky a přidala pár věcí do menu jako aktuální články a oblíbené stránky..no snad se mu to bude líbit:Da doufám že vy se v tom vyznáte..tak zatím ahoj..Alysska

Rozcestníky:)

8. března 2008 v 14:58
Ahojda lidi! Chci jen zdělit , že zítra ( neděle - 9.3.) Alysska slíbila, že udělá rozcestníky! Všechno ohledně rozcestníků nechávám na ní! Ať klíďo přisělá další rubriky .. nebo tak - hold vše bude na ni :) a já ji sem za tohle moc vděčnej :) Jinak Jituška mi udělala avátárky - který jsou fakt supéééérkový , takže se máte u článků na co těšit! A ještě, jaký je váš názor na rozcestníky? Pište, pište ....

Pryč s gallerkou!

5. března 2008 v 15:36
Co se to stalo? Blog.cz je nějakej new? né? Mno.. každopádně k věci Gallerku budu rušit - sice by to bylo přehlednější, ale strááášně pracný ......a zdouhlý..... a nesmírně těžký napsat jeden článek s obrázkama v Gallerce. Takže fotky budou jken tady...... nikde jinde :) Pak vyhodnocení bleskajdy plánuju na pátek odpo, ju? A taky v pátek new design ( trochu jarní - víc neprozradím :) Takže ted jdu přidávat.......

Nová Spoluautorka

24. února 2008 v 20:24
Takže tu mám novou spoluautorku Alyssku z magic-charmed.blog.cz . Alysska má Rose ráda dokonce už jednou měla blog o Rose, ale pak dala přednost Charmedkám, kde je Rose velkou součástí a dokonce se Rose aktivně věnuje v dabingu! Je to hold Rosomilka a doufám, že ji tu budete mít rádi:)

Welcome to site!

24. února 2008 v 13:42
Ahoj! Vítám Vás na svém novém blogu o americké herečce Rose McGowan. Herečka je známá nejvíce za seriálu Charmed/Čarodějky nebo jako Cherry Darling z nového filmu Grindhouse. Planet Terror. Na tomto blogu se s ní skvěle seznámíte a bezpochyb si ji zamilujete jako já :) Takže přeju příjemnou blogovou zábavu :)
 
 

Reklama