About Rose

Fakta o Rose

21. března 2008 v 22:50 | Alysska
Mám tu pro vás jednotlivá fakta o Rose.
Jméno: Rose Arianna McGowan
Datum narození:5.září 1973
Místo narození:Florencie,Itálie
Rodina:Daniel (otec), Terri (matka), Nathaniel, Daisy, Ava, Viola, Rebecca, James, Bobbie and Lloyd (bratři a sestry), Bug and Fester (psi)
Výška:163cm
Barva vlasů:hnědá
Zaměstnání:herečka,zpěvačka,modelka
Oblíbený zpěvák:Patsy Cline
Oblíbené album:Patsy Cline's Crazy Dreams
Oblíbená kniha: Margaret Mitchell's Gone With The Wind and Ayn Rand's The Fountainhead
Oblíbená barva:zelená

Bug a Fester

16. března 2008 v 20:01
Ptáte se , kdo jsou Bug a Fester? Jsou to neodolatelní francouzští buldočci , které Rose nadevše miluje :) někdy je nosí na kace nebo se s nimi všude muchlá a mucká a jsou pro ni stejně typické, jako uši pro myš :D Tak tady nesu jejich foteš´ky - HLAVNĚ DON´T COPY!!! Tresty budou krutý!!!!

Rose v talk-show The Essentials - 8.3. 2008

12. března 2008 v 13:23
Tak se nám Rose ocitla znowa na očích! A to v Talk-Show jako Co-host Roberta Osborna. Povídali si hlavně o starých filmech....a Grindhousech....a taky o Grindhousech :D Rose vyprávěla o Death Proof, o Robertovi a taky o její postavě. Ovšem taky prodiskutovali Rosin nový projekt - o kterém napíšu jindy:) Rose tam vystřídala 2 vzhledy - v modrém tričku a v černém. Mě se víc líbí ta black verze....co vám? Klikem na celý článek - fotky a trailer
Click to view full size image

Je Rose zasnoubená?

7. března 2008 v 21:27
Tato otázka už novinářům pěkně dlouho vrtá hlavou... Je Rose McGowan zasnoubená se svým dvouletým přtelem Robertem Rodriguezem nebo je to jen výmysl? Možná ano - mžná ne. Paparazzi to zkoumají každým dnem .... ikdyž jsem úplnou náhodou našel na ruce Rose v roce 2004....takže zřejmě prsten, který je jako zásnubák považován , asi zásnubákem nebude :( Mno, ale v bulváru se psalo, že Rose s Robertem chodila , když ještě byl ženáč... takže snubák a zásnuby samotné budou nejspíš záhadou, kterou vyřeší až další dny...... Dále přidávám fotku ,, údajného" snubáku.

Biografie

24. února 2008 v 18:19
5. září 1975 spatřila světlo světa jedna z nejtalentovanějších hereček dneška. Její rodiče byli čiperové- má totiž ještě 5 dalších sourozenců. Do svých deseti let žila s rodiči ve Florencii a anglicky neuměla ani slovo, ale pak se její matka rozhodla přestěhovat do Ameriky . Když dospěla, začala střídat různá zaměstnání, v některých dokonce musela lhát o svém věku, aby je získala. Byla například servírkou, prodavačkou a uvaděčkou. Svou hereckou kariéru začala ve filmu "Encino Man" z roku 1992. Z dalších filmů to byly například: "The Doom Genaration", "Lewis and Clark a George" , Vřískot a v roce 2000 film z wrestlingového prostředí "Ready to Rumble" s Davidem Arquettem. Rose měla zhruba tříletý vztah s rockerem Marilyn Mansonem (pozn. sakra, ta má ale divnej vkus:), se kterým se setkala v roce 1997 na premiéře filmu Gummo. Chtěli se spolu vzít, ale odlišný životní styl jim v tom bránil, takže Rose je stále svobodná a nezadaná.
 
 

Reklama